Планкен

Є в наявності
 • Модель:
  Планкен 130х20
 • Цена:
  вказана за м2
 • Размер, см:
  130х20
 • Материал:
  Термососна
Гарантія

Гарантія на термодерево 10 років

1 050грн

Планкен із термососни | Купити фасадні панелі з термососни, з термодерева. 


Купити фасад з термососни

Термососна набуває все більшої популярності серед покупців, які прагнуть використовувати високоякісні оздоблювальні матеріали, але не готові переплачувати. Матеріал ідеально підходить для виконання фасадних робіт. Серед термодеревини саме сосна є найбільш доступним рішенням, яке в технічному плані залишається практичним і має естетичний зовнішній вигляд.

Сосна відноситься до м'яких пород хвойної деревини, що раніше серйозно обмежувало можливості її застосування. Ситуація змінилася після того, як для сосни почали використовувати термічну обробку. Даний метод впливу допомагає знизити вміст смол у складі деревини, тому її густина стає більш високою. Фасад із термодерева купити ви можете у будь-який час, звернувшись до наших спеціалістів. Вони простежать за своєчасною доставкою, а також нададуть додаткову інформацію про вибраний фасад.

Замовити фасадні панелі з термососни

Матеріал здатний витримати:
 • Атмосферні явища;
 • Різкі перепади температури;
 • Значні механічні навантаження.
Планкен з термососни не зруйнує сезонні зміни, тому мороз, сильний вітер чи постійний дощ не залишить і сліду на поверхні вашого фасаду. Термососна дозволить забути про такі неприємні явища, як деформація та гниття. За показниками міцності матеріал відповідає багатьом екзотичним породам дерева. Термососна має характерний малюнок. Її річні кільця та овальні гілки дозволяють створити унікальне панно, яке зачаровує своїм хаотичним поєднанням.

Фасад із термососни завжди виглядає свіжо та розкішно. Після обробки матеріал набуває карамельного відтінку. Початковий колір можна зберегти на рік завдяки регулярній обробці за допомогою спеціальних олій. Багато хто робить ставку на старіння дерева, тому можуть зупинитися на термососні з сріблястим відтінком. Використовуючи під час фасадних робіт натуральне дерево, ви зможете виділити свій будинок на тлі оточуючих.

Фасадна дошка з термодерева 

Фасадна дошка з термодерева може успішно застосовуватись при оздобленні приватних котеджів, під час фасадних робіт у громадських установах. Матеріал має привабливий зовнішній вигляд, допомагає створювати нетривіальні проекти. За своїми технічними даними термососна обходить більшість аналогів, а будівля набуває додаткового захисту від впливу природних факторів. Термодревесина стане найкращим вибором для тих, хто віддає перевагу екологічному дизайну.

Наша компанія співпрацює тільки з тими постачальниками, які суворо дотримуються встановлених виробничих стандартів та забезпечують високоякісну сировину. Широкий вибір матеріалів дозволить знайти варіант, який повною мірою вас влаштує. Фасади з термососни поєднують у собі практичність, естетику та максимальний затишок.

Планкен із термососни | Купити фасадні панелі з термососни, з термодерева. Київ, Київська область

Ще не було питань.

Оплата
Готівкою
На карту
Безготівковий розрахунок
Доставка
Київ та областьДоставка Woodcasual1-2 дні
по Україніслужба Делівері2-3 дні
в Польщу7 днів

Рекомендовані товари

Мітки: Фасад, Планкен