Монтаж терасної дошки

Є в наявності
  • Модель:
    Монтаж терасної дошки
  • Ціна:
    за м2
Гарантія

Гарантія на термодерево 10 років

500грн

Монтаж терасної дошки

Монтаж терасної дошки - це процес встановлення дошок на підлогу тераси або веранди з метою створення комфортного та естетичного простору для відпочинку та розваг.

Першим етапом монтажу терасної дошки є підготовка робочої поверхні. Це означає, що потрібно виміряти та вирівняти площу, на якій буде встановлена тераса, зробити дренажну систему, яка забезпечить стік води з поверхні тераси. При необхідності встановлення тераси на старій поверхні, можуть бути виконані ремонтні роботи, наприклад, заміна старих дошок або рівняння поверхні.

Далі дошки встановлюються на підлогу тераси або веранди. Зазвичай вони кріпляться до каркасу за допомогою спеціальних кріплень або гвинтів, які вбиваються в дерев'яний каркас. Кріплення зазвичай здійснюється знизу до верху, щоб забезпечити максимальну стійкість конструкції.

Після встановлення дошок, їх необхідно обрізати за розміром тераси та обробити спеціальними засобами для захисту від погодних умов, UV-променів та шкідливих факторів. Для захисту від гнилі, термітів та інших шкідників може бути застосовано спеціальні препарати для обробки деревини.

Загалом, монтаж терасної дошки - це процес, який вимагає певних навичок та знань в галузі будівництва та ремонту. Тому, якщо у вас немає необхідного досвіду, краще звернутися до фахівців, які допоможуть з монтажем терасної дошки. 

Ще не було питань.

Оплата
Готівкою
На карту
Безготівковий розрахунок
Доставка
Київ та областьДоставка Woodcasual1-2 дні
по Україніслужба Делівері2-3 дні
в Польщу7 днів